| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | CN¥0.342/pieces 1000-9999 pieces |
| Standaard Verpakking: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Levertijd: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100000 stks/dag |
| Beschikbare materialen | Roestvrij staal: 303, 304, 316, 412, 201, 202 Staal: koolstofstaal, strijkstaal, C.R.S. Aluminiumlegering: 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 Messing legering: 3602, 2604, H59, H62, koper, fosfor, brons Plastic: Nylon, PP, POM Andere materialen op aanvraag |
| Oppervlaktebehandelingen | Anodisering, polijsten, poedercoating, passivatie, zandblazen, nikkel, zink, chroom, warmtebehandeling, oxidatie, lasergraverend logo |
| Bewerkingsprocessen | CNC-draaien, CNC-frezen, CNC-draaiwerkzaamheden |
| Productieapparatuur | CNC-punchmachines, CNC-freesmachines, CNC-draaimachines, CNC-bewerkingscentra, automatische draaiburken, lineaire snijmachines, slijpmachines |
| Financiële stabiliteit | Winstgevende en duurzame bedrijfsactiviteiten sinds 2000 dankzij marktdiversificatie en een conservatieve bedrijfsfilosofie |
| Ontwerp & Engineering Excellence | Innovatieve kostenreductieopties in de ontwerpfase en value-engineeredoplossingen voor klantenproducten |
| Flexibiliteit en aanpassing | Continu verbeteren van systemen, processen, apparatuur en faciliteiten om aan de veranderende behoeften van de klant te voldoen |
| Levering en service | Uitgebreid volgen, monitoren en implementeren van verbeteringen om de leverings- en dienstdoelstellingen te overtreffen |
| Kwaliteitsborging | ISO/TS 16949:2002 gecertificeerde verbintenis tot kwaliteitsnormen van wereldklasse in productie en techniek |
| Vermogen | CNC-freeswerk, CNC-draai- of draaibank, CNC-draaiwerk met live-gereedschap SolidWorks, STEP, IGS, AutoCAD, Multi-Axis Aircraft Machining |
| Capaciteit van de apparatuur | 25 sets 3/4-assige CNC-freesmachines, 30 sets CNC-draai-/draai-machines, 30 sets kleine CNC-machines (Auto-draai-machines), 1 set High Flow Speed Polish Machine |
| Tolerantie | 00,01 tot 0,05 mm |
| Vermogen | Progressieve/vierslijp stamping, in-die-tapping SolidWorks, STEP, IGS, AutoCAD Professionele OEM/ODM-gereedschapsproductie/vormproductie |
| Perscapaciteit | 10 tot en met 250 ton, 40 stempelsets |
| Beschikbare materialen | Aluminium 5052, koolstofstaal, SPCC, warm/koud gewalst staal, geharde staal, messing/koper |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie, plating, poedercoating, ontbossing, warmtebehandeling, oxidatie, spiegelpoeling |
| Tolerantie | 00,05 tot 0,1 mm |
| Vermogen | Schroeven, moeren, bouten, wasmachines, klinkers Standaard en niet-standaard bevestigingsstukken (op maat) |
| Capaciteit van de apparatuur | 60 sets machines voor het vervaardigen van schroeven |
| Beschikbare materialen | Koolstofstaal, roestvrij staal, messing/koper, aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Platering, geanodiseerd, geslepen, bekleed, ontbonden, warmtebehandeld, geoxideerd |
| Tolerantie | 00,05 tot 0,1 mm |
| Vermogen | Compressieveer, draadbuigvormveer/hoekveer, torsiesveer, uitbreidingsveer, spiraalveer, batterijveer |
| Perscapaciteit | 18 sets CNC-veermachines |
| Beschikbare materialen | Vlamdraad, staaldraad, roestvrijstalen draad, muziektraad, andere beschikbare materialen |
| Oppervlaktebehandeling | Geanodiseerd, geplatteerd, geslepen, bekleed, ontbonden, warmtebehandeld, geoxideerd |
| Tolerantie | 00,05 tot 0,1 mm |
| Draaddiameter | 0.004" (0,1 mm) tot 6,0" (6,0 mm) |