| MOQ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | CN¥0.342/pieces 1000-9999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 τμχ/ημέρα |
| Διαθέσιμα υλικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα: 303, 304, 316, 412, 201, 202 Χάλυβας: χάλυβας άνθρακα, χάλυβας τύπου θραύσης, C.R.S. Σύνθεση αλουμινίου: 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 Χάλυβας: 3602, 2604, H59, H62, χαλκός, φωσφόρος, χάλκινος Πλαστικό: Νάιλον, PP, POM Άλλα υλικά διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Επεξεργασίες επιφάνειας | Ανώδυνση, γυαλισμός, επικάλυψη σε σκόνη, παθητικοποίηση, αμμοσφαίρισμα, νικελωτική επικάλυψη, ψευδαργυρική επικάλυψη, χρωματοποίηση, θερμική επεξεργασία, οξείδωση, λαζερικά χαραγμένο λογότυπο |
| Εργατικές διαδικασίες | Εργασίες στροφής CNC, φρέσκας CNC, εργαλεία στροφής CNC |
| Εξοπλισμός παραγωγής | Μηχανές τρύπησης CNC, φρεαρίστρες CNC, μηχανές στροφής CNC, κέντρα επεξεργασίας CNC, αυτόματα στροφεία, εξοπλισμός γραμμικής κοπής, μηχανές άλεσης |
| Χρηματοοικονομική σταθερότητα | Κερδοφόρα και βιώσιμη λειτουργία διατηρούμενη λόγω διαφοροποίησης της αγοράς και συντηρητικής επιχειρηματικής φιλοσοφίας από το 2000 |
| Εξοχότητα σχεδιασμού και μηχανικής | Καινοτόμες επιλογές μείωσης του κόστους στο στάδιο του σχεδιασμού και λύσεις αξίας για προϊόντα πελατών |
| Ευελιξία και Προσαρμογή | Συνεχή βελτίωση των συστημάτων, των διαδικασιών, του εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων για την κάλυψη των εξελισσόμενων αναγκών των πελατών |
| Παράδοση & Υπηρεσία | Συνολική παρακολούθηση, παρακολούθηση και εφαρμογή βελτιώσεων για την υπέρβαση των στόχων παροχής και παροχής υπηρεσιών |
| Διασφάλιση ποιότητας | ISO/TS 16949:2002 πιστοποιημένη δέσμευση για παγκόσμιας κλάσης πρότυπα ποιότητας στην κατασκευή και τη μηχανική |
| Ικανότητες | Τρίχωμα CNC, Στροφή CNC, Στροφή CNC με ζωντανά εργαλεία SolidWorks, STEP, IGS, AutoCAD, Πολυάξια Μηχανική Αεροσκαφών |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 25 σετ 3/4 άξονα CNC φρεσκάρισμα μηχανήματα, 30 σετ CNC κοπής / στροφή μηχανήματα, 30 σετ μικρές μηχανές CNC (Auto κοπής), 1 σετ υψηλής ταχύτητας ροής πολωνική μηχανή |
| Ανεκτικότητα | 00,01 έως 0,05 mm |
| Ικανότητες | Προοδευτική/Τετραδιάρρηξη Στάμπλινγκ SolidWorks, STEP, IGS, AutoCAD Επαγγελματική κατασκευή εργαλείων OEM/ODM |
| Δυνατότητα πίεσης | Από 10 έως 250 τόνους, 40 σετ τυπογραφικών μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Αλουμίνιο 5052, χάλυβα άνθρακα, SPCC, χάλυβας θερμής/ψυχρής έλασης, σκληρής χάλυβας, χαλκό/ χαλκό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποιημένα, επιχρισμένα, σε σκόνη, αποσβεσμένα, θερμικά επεξεργασμένα, οξειδωμένα, γυαλισμένα καθρέφτες |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Ικανότητες | Στροφές, νάτσες, μπουλόνια, πλυντήρια, νίβτες Διαθέσιμα τυποποιημένα και μη τυποποιημένα (προσαρμοσμένα) συσσωρευτικά |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | Μηχανές κατασκευής βιδών 60 σετ |
| Διαθέσιμα υλικά | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτου χάλυβα, χαλκού/ χαλκού, αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Πλαστική, ανωδικοποιημένη, άλεση, επικάλυψη, αποστράγγιση, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένη |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Ικανότητες | Άνοιξη συμπίεσης, άνοιξη τύπου καλωδίου / γάντζου, άνοιξη στροφής, άνοιξη επέκτασης, σπειροειδή άνοιξη, άνοιξη μπαταρίας |
| Δυνατότητα πίεσης | 18 σετ μηχανών ελατήριας CNC |
| Διαθέσιμα υλικά | Σύρμα από χαλύβδινο, σύρμα από χάλυβα, σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, σύρμα μουσικής, άλλα διαθέσιμα υλικά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποιημένα, επιχρισμένα, άλεμα, επικάλυψη, αποστράγγιση, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένα |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Διάμετρος σύρματος | 0.004" (0,1mm) έως 6,0" (6,0mm) |