| مقدار تولیدی: | 1000 عدد |
| قیمت: | CN¥0.342/pieces 1000-9999 pieces |
| بسته بندی استاندارد: | بر اساس نیاز مشتری مذاکره کنید |
| دوره تحویل: | بر اساس نیاز مشتری مذاکره کنید |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در روز |
| مواد موجود | فولاد ضد زنگ: 303، 304، 316، 412، 201، 202 فولاد: فولاد کربن، فولاد مرطوب، CRS آلیاژ آلومینیوم: 6061، 6063، 5052، 2017، 7075 آلیاژ مس: 3602، 2604، H59، H62، مس، فوسفور برنز پلاستیک: نایلان، PP، POM سایر مواد در صورت درخواست در دسترس است |
| درمان سطح | آنودیزه کردن، پولیش کردن، پوشش پودری، پاسیویاسیون، شنباشی، نیکل کردن، روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی |
| فرایندهای ماشینکاری | CNC Turning، CNC Milling، CNC Lathe عملیات |
| تجهیزات تولید | ماشین های CNC، ماشین های CNC، ماشین های CNC، ماشین های CNC، مراکز CNC، ماشین آلات خودکار، دستگاه های برش خطی، ماشین های آسیاب |
| ثبات مالی | فعالیت های سودآور و پایدار از طریق تنوع بازار و فلسفه تجاری محافظه کارانه از سال 2000 حفظ شده است |
| طراحی و مهندسی عالی | گزینه های نوآورانه کاهش هزینه در مرحله طراحی و راه حل های مهندسی ارزش برای محصولات مشتری |
| انعطاف پذیری و سازگاری | بهبود مداوم سیستم ها، فرآیندهای، تجهیزات و امکانات برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر مشتری |
| تحویل و خدمات | ردیابی جامع، نظارت و اجرای پیشرفت ها برای فراتر رفتن از اهداف تحویل و خدمات |
| تضمین کیفیت | تعهد صدور گواهینامه ISO/TS 16949:2002 به استانداردهای کیفیت در سطح جهانی در تولید و مهندسی |
| توانایی ها | فرش CNC، چرخ CNC / چرخش CNC، چرخش CNC با ابزار زنده SolidWorks، STEP، IGS، AutoCAD، ماشین آلات چند محوری هواپیما |
| ظرفیت تجهیزات | 25 مجموعه 3/4 محور ماشین های آسیاب CNC، 30 مجموعه ماشین آلات چرخ دار CNC / چرخ دار CNC، 30 مجموعه ماشین آلات کوچک CNC (آتو چرخ دار) ، 1 مجموعه ماشین پولش سرعت جریان بالا |
| تحمل | 0.01 ~ 0.05mm |
| توانایی ها | چاپ به صورت پیشروی/چهار گره ای، چاپ با رنگ SolidWorks، STEP، IGS، AutoCAD تولید حرفه ای ابزار OEM / ODM / تولید قالب |
| ظرفیت فشار | 10 تا 250 تن، 40 مجموعه ماشین های چاپی |
| مواد موجود | آلومینیوم 5052، فولاد کربن، SPCC، فولاد گرم/سرد، فولادی سخت، مس/برنج |
| درمان سطح | آنودیزه، پوشش پودری، دبرینگ، درمان حرارتی، اکسید، پولیش آینه |
| تحمل | 0.05 ~ 0.1mm |
| توانایی ها | پیچ ها، مغز ها، بولت ها، واشرها، نیوت ها فانکشن های استاندارد و غیر استاندارد (مخصوم) در دسترس است |
| ظرفیت تجهیزات | ۶۰ مجموعه ماشین آلات ساخت پیچ |
| مواد موجود | فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، مس / مس، آلومینیوم |
| درمان سطح | پوشش، آنودیزه شدن، خرد کردن، پوشش، پاکسازی، درمان گرما، اکسید شدن |
| تحمل | 0.05 ~ 0.1mm |
| توانایی ها | بهار فشرده سازی، بهار خم شدن سیم، بهار پیچیدگی، بهار تمدید، بهار مارپیچی، بهار باتری |
| ظرفیت فشار | 18 مجموعه از ماشین های بهار CNC |
| مواد موجود | سیم فولادی، سیم فولادی، سیم فولادی، سیم موسیقی، سایر مواد موجود |
| درمان سطح | آنودیزه شده، پوشش داده شده، خرد شده، پوشش داده شده، پاکسازی شده، درمان حرارتی شده، اکسید شده |
| تحمل | 0.05 ~ 0.1mm |
| قطر سیم | 0.004" (0.1mm) تا 6.0" (6.0mm) |