| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | CN¥27.30/pieces >=100 pieces |
| Standaard Verpakking: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Levertijd: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100000 stks/dag |
| Materiaalsoort | Beschikbare opties |
|---|---|
| Roestvrij staal | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Staal | Koolstofstaal, matrijzenstaal, C.R.S |
| Aluminiumlegering | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Messing legering | 3602, 2604, H59, H62, koper, fosforbrons |
| Kunststof | Nylon, PP, POM |
| Andere materialen | Beschikbaar op aanvraag |
| Mogelijkheden | Details |
|---|---|
| Processen | CNC-frezen, CNC-draaien, CNC-draaien met aangedreven gereedschappen |
| Software | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD, Multi-assige vliegtuigbewerking |
| Apparatuur | 25 sets 3/4-assige CNC-freestmachines, 30 sets CNC-draaibanken, 30 sets kleine CNC-machines (automatische draaibanken), 1 set hogesnelheidspolijstmachine |
| Tolerantie | 0,01~0,05 mm |
| Mogelijkheden | Details |
|---|---|
| Processen | Progressief / Fourslide stampen, In-die tappen |
| Software | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD, Professionele OEM/ODM gereedschaps-/matrijzenproductie |
| Perscapaciteit | 10 tot 250 ton, 40 sets stempelmachines |
| Materialen | Aluminium 5052, koolstofstaal, SPCC, warm/koudgewalst staal, gehard staal, messing/koper |
| Oppervlaktebehandeling | Geanodiseerd, plating, poedercoating, ontbramen, warmtebehandeling, oxidatie, spiegelpolijsten |
| Tolerantie | 0,05~0,1 mm |
| Mogelijkheden | Details |
|---|---|
| Producten | Schroeven, moeren, bouten, ringen, klinknagels - Standaard en aangepaste bevestigingen beschikbaar |
| Apparatuur | 60 sets schroefproductiemachines |
| Materialen | Koolstofstaal, roestvrij staal, messing/koper, aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Plating, geanodiseerd, slijpen, coaten, ontbramen, warmtebehandeling, oxidatie |
| Tolerantie | 0,05~0,1 mm |
| Mogelijkheden | Details |
|---|---|
| Producten | Drukveer, Draadbuigveer/haak, Torsieveer, Trekveer, Spiraalveer, Batterijveer |
| Apparatuur | 18 sets CNC-veermachines |
| Materialen | Veerstaaldraad, staaldraad, roestvrij staaldraad, pianodraad |
| Oppervlaktebehandeling | Geanodiseerd, plating, slijpen, coaten, ontbramen, warmtebehandeling, oxidatie |
| Tolerantie | 0,05~0,1 mm |
| Draaddiameter | 0,004" (0,1 mm) tot 6,0" (6,0 mm) |