| MOQ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | CN¥0.684-13.62/pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 τμχ/ημέρα |
| Ατσάλι ατσάλι | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Χάλυβας | Ατσάλι άνθρακα, χάλυβα με θραύση, CRS |
| Σύνθετα αλουμινίου | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Άλλα είδη | 3602, 2604, H59, H62, χαλκός, φωσφόρος χάλκινος |
| Πλαστικό | Νάιλον, PP, POM |
| Άλλα υλικά | Διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Χρηματοοικονομική σταθερότητα | Κερδοφόρα και βιώσιμη από το 2000 με συντηρητική επιχειρηματική φιλοσοφία και διαφοροποίηση της αγοράς |
| Σχεδιασμός & Μηχανική | Καινοτόμες επιλογές μείωσης του κόστους και λύσεις τεχνολογικής αξίας στο στάδιο του σχεδιασμού |
| Ευελιξία | Συνεχή προσαρμογή στις ανάγκες των πελατών με πρόσθετα συστήματα, διαδικασίες και εξοπλισμό |
| Παράδοση & Υπηρεσία | Δεσμεύεται στη συνεχή βελτίωση των επιδόσεων παράδοσης και εξυπηρέτησης πελατών |
| Διασφάλιση ποιότητας | ISO/TS 16949:2002 πιστοποιημένο με διάκριση ποιότητας παγκόσμιας αγοράς OEM |
| Ικανότητες | Τεχνική επεξεργασία με μηχανήματα CNC, στρογγυλομηχανή CNC, στρογγυλομηχανή CNC με ζωντανό εργαλείο |
| Λογισμικό | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 25 σετ 3/4 άξονα CNC φρεαρίστρες, 30 σετ CNC πριονιστήρες / γυριστήρες, 30 σετ μικρών μηχανών CNC, 1 μηχανή γυάλωσης υψηλής ταχύτητας ροής |
| Ανεκτικότητα | 00,01 έως 0,05 mm |
| Ικανότητες | Προοδευτική / τετραδιάρρηξη, χτυπήματα σε πετσέτα, κατασκευή εργαλείων OEM/ODM/μόλφων |
| Λογισμικό | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Δυνατότητα πίεσης | Από 10 έως 250 τόνους, 40 σετ τυπογραφικών μηχανών |
| Υλικά | Αλουμίνιο 5052, χάλυβας άνθρακα, SPCC, χάλυβας θερμής/ψυχρής έλασης, σκληρυμένοι χάλυβες, χαλκός/ χαλκός |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποιημένα, επιχρισμένα, επιχρισμένα σε σκόνη, αποφλοιωμένα, θερμικά επεξεργασμένα, οξειδωμένα, γυαλισμένα καθρέφτες |
| Ανεκτικότητα | 0.05-0.1mm |
| Ικανότητες | Στροφές, νάτσες, μπουλόνια, πέλματα, νίτσες - τυποποιημένα και εξατομικευμένα στοιχεία στερέωσης |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | Μηχανές κατασκευής βιδών 60 σετ |
| Υλικά | Χάλυβα άνθρακα, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκός/ χαλκό, αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη, ανωτισμός, άλεση, επικάλυψη, αποφλοιό, θερμική επεξεργασία, οξείδωση |
| Ανεκτικότητα | 0.05-0.1mm |
| Ικανότητες | Υδραυλικά υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υ |
| Δυνατότητα πίεσης | 18 σετ μηχανών ελατήριας CNC |
| Υλικά | Σύρμα από χαλύβδινο, σύρμα από χαλύβδινο, σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, σύρμα μουσικής |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση, επικάλυψη, άλεση, επικάλυψη, αποφλοιό, θερμική επεξεργασία, οξείδωση |
| Ανεκτικότητα | 0.05-0.1mm |
| Διάμετρος σύρματος | 0.004" (0,1mm) έως 6,0" (6,0mm) |