| Adedi: | 1000 adet |
| Fiyat: | CN¥0.684-13.62/pieces |
| Standart Paketleme: | Müşteri ihtiyaçlarına göre pazarlık yapın |
| Teslim süresi: | Müşteri ihtiyaçlarına göre pazarlık yapın |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | 100000 pc/gün |
| Paslanmaz çelik | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Çelik | Karbon çelik, ölçekli çelik, CRS |
| Alüminyum alaşımı | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Bakır Alaşımı | 3602, 2604, H59, H62, bakır, fosfor bronz |
| Plastik | Nylon, PP, POM |
| Diğer malzemeler | İsteğe bağlı olarak kullanılabilir |
| Finansal istikrar | 2000'den beri kârlı ve sürdürülebilir, muhafazakar iş felsefesi ve pazar çeşitliliği ile |
| Tasarım ve Mühendislik | Tasarım aşamasında yenilikçi maliyet azaltma seçenekleri ve değer mühendisliği çözümleri |
| Esneklik | Ek sistemler, süreçler ve ekipmanlarla müşteri ihtiyaçlarına sürekli uyarlama |
| Teslimat ve Hizmet | Teslimat performansının ve müşteri hizmetinin sürekli iyileştirilmesine bağlı |
| Kalite güvencesi | ISO/TS 16949:2002 sertifikalı, küresel OEM piyasası kalitesi ayrımı ile |
| Yetenekler | CNC frezeleme, CNC torna/dönüştürme, canlı aletlerle CNC döngüleme, çok ekselli uçak işleme |
| Yazılım | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Ekipman Kapasitesi | 25 set 3/4 Eksenli CNC freze makineleri, 30 set CNC torna/dönüştürme makineleri, 30 set küçük CNC makineleri, 1 yüksek akış hızı cila makinesi |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm |
| Yetenekler | Progressive/four-slide damgalama, ölçekli damgalama, OEM/ODM alet/kalıp üretimi |
| Yazılım | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Basın Kapasitesi | 10 ila 250 ton, 40 set damgalama makinesi |
| Malzemeler | Alüminyum 5052, karbon çelik, SPCC, sıcak/soğuk olarak yuvarlanmış çelik, sertleştirilmiş çelikler, tunç/bakır |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, kaplama, toz kaplama, kabuk çıkarma, ısı işleme, oksidasyon, ayna cilalama |
| Dayanıklılık | 0.05-0.1mm |
| Yetenekler | vidalar, fındıklar, cıvatalar, pervaneler, çiviler - standart ve özel bağlantı malzemeleri |
| Ekipman Kapasitesi | 60 set vida üretme makinesi |
| Malzemeler | Karbon çelik, paslanmaz çelik, tunç/bakır, alüminyum |
| Yüzey Tedavisi | Plaklama, anodizasyon, öğütme, kaplama, kabuk çıkarma, ısı işleme, oksidasyon |
| Dayanıklılık | 0.05-0.1mm |
| Yetenekler | Sıkıştırma yayları, tel bükme yayları/kankalar, torsiyon yayları, uzatma yayları, spiral yaylar, pil yayları |
| Basın Kapasitesi | 18 set CNC yay makineleri |
| Malzemeler | Yaylı çelik tel, çelik tel, paslanmaz çelik tel, müzik tel |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, kaplama, öğütme, kaplama, kabuk çıkarma, ısı işleme, oksidasyon |
| Dayanıklılık | 0.05-0.1mm |
| Tel çapı | 0.004" (0.1mm) - 6.0" (6.0mm) |