| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | CN¥0.342-0.6156/pieces |
| Standaard Verpakking: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Levertijd: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100000 stks/dag |
Aangepaste CNC-gefreesde roestvrijstalen kapmoeren en eikelmoeren met assemblage service voor meubeldecoratie
| Roestvrij staal | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Staal | Koolstofstaal, matrijzenstaal, C.R.S |
| Aluminiumlegering | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Messing legering | 3602, 2604, H59, H62, koper, fosforbrons |
| Kunststof | Nylon, PP, POM |
| Financiële stabiliteit | Winstgevende en duurzame operaties gehandhaafd door marktverspreiding en conservatieve bedrijfsfilosofie sinds 2000. |
| Ontwerp- en engineeringuitmuntendheid | Innovatieve kostenbesparende opties en waarde-engineered oplossingen in de ontwerpfase. |
| Flexibiliteit en aanpassing | Continue verbetering van systemen, processen en apparatuur om aan de behoeften van de klant te voldoen. |
| Levering en service | Uitgebreide tracking en monitoring om consistente verbetering in servicelevering te garanderen. |
| Kwaliteitsborging | ISO/TS 16949:2002 gecertificeerd met toewijding aan wereldklasse productienormen. |
| Mogelijkheden | CNC-frezen, CNC-draaibank/draaien, CNC-draaien met aangedreven gereedschap, meerassige vliegtuigbewerking |
| Software | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Apparatuurcapaciteit | 25 sets 3/4-assige CNC-freesmachines, 30 sets CNC-draaibank/draaibanken, 30 sets kleine CNC-machines, 1 hogesnelheidspolijstmachine |
| Tolerantie | 0,01-0,05 mm |
| Mogelijkheden | Progressief/fourslide stempelen, in-die tappen, OEM/ODM gereedschappen/matrijzen fabricage |
| Perscapaciteit | 10 tot 250 ton, 40 sets stempelmachines |
| Materialen | Aluminium 5052, koolstofstaal, SPCC, warm/koudgewalst staal, gehard staal, messing/koper |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |
| Mogelijkheden | Schroeven, moeren, bouten, ringen, klinknagels - standaard en aangepaste bevestigingen |
| Apparatuurcapaciteit | 60 sets schroefproductiemachines |
| Materialen | Koolstofstaal, roestvrij staal, messing/koper, aluminium |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |
| Mogelijkheden | Drukveren, draadbuigveren/haken, torsieveren, trekveren, spiraalveren, batterijveren |
| Perscapaciteit | 18 sets CNC-veer machines |
| Materialen | Verenstaaldraad, staaldraad, roestvrij staaldraad, pianodraad |
| Draaddiameter | 0,004" (0,1 mm) tot 6,0" (6,0 mm) |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |