| MOQ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | CN¥0.342-0.6156/pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 τμχ/ημέρα |
Τυποποιημένο CNC Εργαλεία Ατσάλι Καπάκι Αχλάδι Αχλάδι με εξυπηρέτηση συναρμολόγησης για διακόσμηση επίπλων
| Ατσάλι ατσάλι | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Χάλυβας | Ατσάλι άνθρακα, χάλυβα με θραύση, CRS |
| Σύνθετα αλουμινίου | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Άλλα είδη | 3602, 2604, H59, H62, χαλκός, φωσφόρος χάλκινος |
| Πλαστικό | Νάιλον, PP, POM |
| Χρηματοοικονομική σταθερότητα | Από το 2000 διατηρείται κερδοφόρα και βιώσιμη λειτουργία μέσω της διαφοροποίησης της αγοράς και της συντηρητικής επιχειρηματικής φιλοσοφίας. |
| Εξοχότητα σχεδιασμού και μηχανικής | Καινοτόμες επιλογές μείωσης του κόστους και τεχνολογικές λύσεις αξίας στο στάδιο του σχεδιασμού. |
| Ευελιξία και Προσαρμογή | Συνεχή βελτίωση των συστημάτων, των διαδικασιών και του εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών των πελατών. |
| Παράδοση & Υπηρεσία | Ολοκληρωμένη παρακολούθηση και παρακολούθηση για τη διασφάλιση συνεπούς βελτίωσης της παροχής υπηρεσιών. |
| Διασφάλιση ποιότητας | ISO/TS 16949:2002 πιστοποιημένο με δέσμευση σε παγκόσμιας κλάσης πρότυπα κατασκευής. |
| Ικανότητες | Τεχνική επεξεργασία με μηχανήματα CNC, στρογγυλομηχανή CNC, στρογγυλομηχανή CNC με ζωντανό εργαλείο |
| Λογισμικό | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 25 σετ 3/4 άξονα CNC φρεαρίστρες, 30 σετ CNC πριονιστήρες / γυριστήρες, 30 σετ μικρών μηχανών CNC, 1 μηχανή γυάλωσης υψηλής ταχύτητας ροής |
| Ανεκτικότητα | 00,01 έως 0,05 mm |
| Ικανότητες | Προοδευτική / τετραδιάρρηξη, χτυπήματα σε πετσέτα, κατασκευή εργαλείων OEM/ODM/μόλφων |
| Δυνατότητα πίεσης | Από 10 έως 250 τόνους, 40 σετ τυπογραφικών μηχανών |
| Υλικά | Αλουμίνιο 5052, χάλυβας άνθρακα, SPCC, χάλυβας θερμής/ψυχρής έλασης, σκληρυμένοι χάλυβες, χαλκός/ χαλκός |
| Ανεκτικότητα | 0.05-0.1mm |
| Ικανότητες | Στροφές, νάτσες, μπουλόνια, γουρούνια, νίτσες - τυποποιημένα και προσαρμοσμένα στερεωτικά |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | Μηχανές κατασκευής βιδών 60 σετ |
| Υλικά | Χάλυβα άνθρακα, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκός/ χαλκό, αλουμίνιο |
| Ανεκτικότητα | 0.05-0.1mm |
| Ικανότητες | Υδραυλικά υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υδραυλικά, υ |
| Δυνατότητα πίεσης | 18 σετ μηχανών ελατήριας CNC |
| Υλικά | Σύρμα από χαλύβδινο, σύρμα από χαλύβδινο, σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα, σύρμα μουσικής |
| Διάμετρος σύρματος | 0.004" (0,1mm) έως 6,0" (6,0mm) |
| Ανεκτικότητα | 0.05-0.1mm |