| MOQ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | CN¥0.8208/pieces 1000-4999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 τμχ/ημέρα |
| Ατσάλι ατσάλι | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Χάλυβας | Ατσάλι άνθρακα, χάλυβα με θραύση, CRS |
| Σύνθετα αλουμινίου | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Άλλα είδη | 3602, 2604, H59, H62, χαλκός, φωσφόρος χάλκινος |
| Πλαστικό | Νάιλον, PP, POM και άλλα διαθέσιμα υλικά |
| Ικανότητες | Τεχνική επεξεργασία |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 25 σετ 3/4 άξονα CNC φρέναρισμα, 30 σετ CNC πλέγμα / γυριστικές μηχανές, 30 σετ μικρές μηχανές CNC (Auto Lathe), 1 σετ υψηλής ταχύτητας ροής πολωνική μηχανή |
| Ανεκτικότητα | 00,01 έως 0,05 mm |
| Ικανότητες | Προοδευτική / τετραδιάδρομη τυπογράφηση, τυπογράφηση με πετσέτα |
| Δυνατότητα πίεσης | Από 10 έως 250 τόνους, 40 σετ τυπογραφικών μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Αλουμίνιο 5052, χάλυβας άνθρακα, SPCC, χάλυβας θερμής/ψυχρής έλασης· σκληρής χάλυβας, χαλκού/ χαλκού |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποιημένα, επιχρισμένα, επικαλυμμένα με σκόνη, αποσίδωση, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένα, γυαλιστικά καθρέφτη |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Ικανότητες | Στροφές, νάτσες, μπουλόνια, πλυντήρες, νίβτες - διαθέσιμα τυποποιημένα και εξατομικευμένα στερεωτικά |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 60 σετ μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτου χάλυβα, χαλκού/ χαλκού, αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επεξεργασία, ανωδικοποίηση, άλεση, επικάλυψη, αποστρώση, θερμική επεξεργασία, οξείδωση |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Ικανότητες | Άνοιγμα συμπίεσης, άνοιγμα τύπου καλωδίου/αγκίστρου; Άνοιγμα στροφής, άνοιγμα επέκτασης, σπειροειδή άνοιξη, άνοιγμα μπαταρίας |
| Δυνατότητα πίεσης | 18 σετ μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Χάλυβας, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, καλώδιο ή άλλο διαθέσιμο υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποιημένα, επικάλυψη, άλεση, επικάλυψη, αποφλοιοποίηση, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένα |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Διάμετρος σύρματος | 0.004" (0,1mm) έως 6,0" (6,0mm) |