| MOQ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | CN¥1.99/pieces 100-999 pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 τμχ/ημέρα |
Σταθερή πίσω πτέρυγα πίσω πτέρυγα Μεγάλο αλουμίνιο 10mm πλυντήρια OEM εξωτερική διάμετρος
Προσαρμοσμένα καθολικά RC μεταλλικά κουμπιά πίσω πτέρυγας συμπιεσμός σταθερή πίσω πτέρυγα πλυντήριο αλουμινίου γυναικεία πλυντήρια σχεδιασμένα για εφαρμογές ακρίβειας σε πολλαπλές βιομηχανίες.
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητα, εξοπλισμός γυμναστικής, καταναλωτικά αγαθά, αεροσκάφη, μουσικά όργανα, μηχανήματα, LED, σκάφη, ιατρικές συσκευές, ηλεκτρονικές συσκευές, ανταλλακτικά παιχνιδιών, κινητήρες, εργαλεία μακιγιάζ, έπιπλα κ.λπ. |
| Διαθέσιμα υλικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα: 303, 304, 316, 412, 201, 202 κλπ. Χάλυβας: χάλυβας άνθρακα, χάλυβας θέρμανσης, C.R.S. κλπ. Σύνθεση αλουμινίου: 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 κλπ. Σύνθετο χαλκού: 3602, 2604, H59, H62, χαλκός, φωσφόρος, χάλκινος κλπ. Πλαστικό: Νάιλον, PP, POM κλπ. Άλλα υλικά διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Επεξεργασίες επιφάνειας | Ανώδυνση, γυαλισμός, επικάλυψη σε σκόνη, παθητικοποίηση, αμμοσφαίρισμα, νικελωτική επικάλυψη, ψευδαργυρική επικάλυψη, χρωματοποίηση, θερμική επεξεργασία, οξείδωση, λαζερικά χαραγμένο λογότυπο |
| Επεξεργαστικές διαδικασίες | Σφυρηλασία σε κρύο/επεξεργασία, πετσέτα, τρύπες, επεξεργασία, τυποποίηση κ.λπ. |
| Εξοπλισμός παραγωγής | Στροφές/βρόγχοι, μηχανές κατασκευής πλυντηρίων καρπών, μηχανές τρύπησης CNC, μηχανές φρέσκωσης/στροφής/στροφισμού CNC, μηχανές γραμμικής κοπής, μηχανές άλεσης, μηχανές σφράγισης κ.λπ. |
Ιδρύθηκε τον Οκτώβριο του 2000, είμαστε επαγγελματίες κατασκευαστές εξαρτημάτων υλικού που ειδικεύονται σε παιχνίδια, ηλεκτρονικά, έπιπλα, ανταλλακτικά αυτοκινήτων και άλλες βιομηχανίες.Φιλοσοφία "πρώτη η φήμη" με ανταγωνιστικές τιμές και αμοιβαία επωφελείς επιχειρηματικές πρακτικές.
Απαντάμε σε όλα τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου των πελατών μέσα σε 12 ώρες.
| Χρηματοοικονομική σταθερότητα | Παραμένουμε κερδοφόροι και βιώσιμοι σε οικονομικές κρίσεις μέσω της διαφοροποίησης της αγοράς και συντηρητικής επιχειρηματικής φιλοσοφίας από το 2000. |
| Εξοχότητα σχεδιασμού και μηχανικής | Προσφέρουμε καινοτόμες επιλογές μείωσης του κόστους στο στάδιο του σχεδιασμού και προστιθέμενης αξίας / μηχανικής εξοικονόμησης κόστους για τα τρέχοντα προϊόντα. |
| Ευελιξία στην Προσαρμογή | Ακούμε τους πελάτες και προσθέτουμε συστήματα, διαδικασίες, εξοπλισμό ή εγκαταστάσεις για να ανταποκριθούμε σε εξελισσόμενες ανάγκες και αιτήματα. |
| Παράδοση & Υπηρεσία | Παρακολουθούμε, παρακολουθούμε και εφαρμόζουμε αλλαγές για τη συνεχή βελτίωση των επιδόσεων της παράδοσης και των στόχων της υπηρεσίας. |
| Διασφάλιση ποιότητας | Η δέσμευσή μας για την ποιότητα υποστηρίζεται από πιστοποίηση τρίτου μέρους σύμφωνα με το παγκόσμιο πρότυπο ποιότητας ISO / TS 16949, προσφέροντας παγκόσμια διαφορά ποιότητας αγοράς OEM στην κατασκευή και τη μηχανική. |
"Υποστηρίζουμε τους πελάτες μας παρέχοντας καινοτόμες, οικονομικά αποδοτικές, μηχανικές λύσεις, πρωτότυπα, εξαρτήματα και συγκροτήματα,να επιτρέψουμε στους αντίστοιχους επιχειρηματικούς εταίρους μας να επιτύχουν ανώτερα οικονομικά αποτελέσματα και ποιοτική ανάπτυξη. "
| Ικανότητες | Τρίχωμα CNC, Στροφή CNC, Στροφή CNC με ζωντανά εργαλεία Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD κλπ. |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 25 σετ 3/4 άξονα CNC φρέσκας, 30 σετ CNC lathes / μηχανές στροφής, 30 σετ μικρές μηχανές CNC (Auto Lathe), 1 σετ High Flow Speed Polish Machine |
| Ανεκτικότητα | 00,01 έως 0,05 mm |
| Ικανότητες | Προοδευτική / τετραδιάδρομη τυπογράφηση, τυπογράφηση με πετσέτα |
| Δυνατότητα πίεσης | Από 10 έως 250 τόνους, 40 σετ τυπογραφικών μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Αλουμίνιο 5052, χάλυβας άνθρακα, SPCC, χάλυβας θερμής/ψυχρής έλασης· σκληρής χάλυβας, χαλκού/ χαλκού κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποιημένα, επιχρισμένα, σε σκόνη, αποφλοιωμένα, θερμικά επεξεργασμένα, οξειδωμένα, γυαλισμένα, κλπ. |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Ικανότητες | Στροφές, νάτσες, μπουλόνια, πλυντήρια, νίβτες κ.λπ. Διαθέσιμα τυποποιημένα και εξατομικευμένα στοιχεία στερέωσης |
| Δυναμικότητα εξοπλισμού | 60 σετ μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτου χάλυβα, χαλκού/ χαλκού, αλουμινίου κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επεξεργασία, ανωδικοποίηση, άλεση, επικάλυψη, αποφλοιοποίηση, θερμική επεξεργασία, οξείδωση κλπ. |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Ικανότητες | Άνοιξη συμπίεσης, άνοιξη/αγκραβάκι τύπου καλωδίου, άνοιξη στρεβλώσεως, άνοιξη επέκτασης, άνοιξη σπειροειδούς, άνοιξη μπαταρίας κλπ. |
| Δυνατότητα πίεσης | 18 σετ μηχανών |
| Διαθέσιμα υλικά | Χάλυβα, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, καλώδια ή άλλα διαθέσιμα υλικά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση, επιχρίστωση, άλεση, επικάλυψη, αποφλοιό, θερμική επεξεργασία, οξείδωση κλπ. |
| Ανεκτικότητα | 00,05 έως 0,1 mm |
| Διάμετρος σύρματος | 0.004" (0,1mm) έως 6,0" (6,0mm) |
3-7 ημέρες για δείγματα· 5-25 ημέρες για παρτίδες προϊόντων.
Η προστασία των κερδών των πελατών μας είναι η κύρια κουλτούρα του εργοστασίου μας και συνεργαζόμαστε με τους πελάτες για να βελτιώνουμε συνεχώς την υπηρεσία μας μετά την πώληση.
Κατασκευάζουμε διάφορα προϊόντα υλικού, συμπεριλαμβανομένων των τυποποιημένων αντικειμένων όπως βίδες, πλυντήρια, άξονες και ελατήρια, καθώς και εξατομικευμένα προϊόντα όπως τυπωτικά εξαρτήματα, CNC στροφή και φρέναρισμα μέρη,και μέρη στρογγυλομηχανώνΌλα τα προϊόντα κατασκευάζονται σύμφωνα με δείγματα ή σχέδια του πελάτη.
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής υλικού με πάνω από 10 χρόνια ιστορίας.Λειτουργούμε το δικό μας εργοστάσιο με πλήρη εξοπλισμό παραγωγής υλικού και επαγγελματίες μηχανικούς για να παράγουν τέλεια προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.