| MOQ: | 1000szt |
| Cena £: | CN¥1.99/pieces 100-999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | Negocjuj w oparciu o potrzeby klienta |
| Okres dostawy: | Negocjuj w oparciu o potrzeby klienta |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 100000 sztuk/dzień |
Stałe tylne spojlery duże aluminiowe podkładki 10 mm OEM średnica zewnętrzna
Niestandardowe uniwersalne podkładki dystansowe do metalowych spojlerów tylnych RC, podkładki dystansowe z aluminium, podkładki żeńskie zaprojektowane do precyzyjnych zastosowań w wielu branżach.
| Zastosowania | Samochody, sprzęt gimnastyczny, towary konsumpcyjne, samoloty, instrumenty muzyczne, maszyny, diody LED, statki wodne, urządzenia medyczne, urządzenia elektroniczne, części zamienne do zabawek, silniki, narzędzia do makijażu, meble itp. |
| Dostępne materiały | Stal nierdzewna: 303, 304, 316, 412, 201, 202, itp. Stal: stal węglowa, stal narzędziowa, stal walcowana na zimno, itp. Stop aluminium: 6061, 6063, 5052, 2017, 7075, itp. Stop mosiądzu: 3602, 2604, H59, H62, miedź, brąz fosforowy, itp. Tworzywa sztuczne: Nylon, PP, POM, itp. Inne materiały dostępne na życzenie |
| Obróbka powierzchni | Anodowanie, polerowanie, malowanie proszkowe, pasywacja, piaskowanie, niklowanie, cynkowanie, chromowanie, obróbka cieplna, utlenianie, logo grawerowane laserowo |
| Procesy produkcyjne | Kucie na zimno/nagłówkowanie, gwintowanie, wiercenie otworów, obróbka skrawaniem, tłoczenie, itp. |
| Urządzenia produkcyjne | Maszyny do produkcji śrub/wkrętów, nakrętek i podkładek, wykrawarki CNC, frezarki/tokarki CNC, cięcie liniowe, szlifierki, prasy, itp. |
Założona w październiku 2000 roku, jesteśmy profesjonalnymi producentami akcesoriów sprzętowych specjalizującymi się w zabawkach, elektronice, meblach, częściach samochodowych i innych branżach. Nasza firma kieruje się filozofią jakości przede wszystkim, reputacji przede wszystkim, z konkurencyjnymi cenami i wzajemnie korzystnymi praktykami biznesowymi.
Odpowiadamy na wszystkie e-maile klientów w ciągu 12 godzin.
| Stabilność finansowa | Pozostajemy rentowni i zrównoważeni w okresach spowolnienia gospodarczego dzięki dywersyfikacji rynkowej i konserwatywnej filozofii biznesowej od 2000 roku. |
| Doskonałość projektowania i inżynierii | Oferujemy innowacyjne opcje redukcji kosztów na etapie projektowania oraz oszczędności kosztów dodane/inżynieryjne dla obecnych produktów. |
| Elastyczność adaptacji | Słuchamy klientów i dodajemy systemy, procesy, sprzęt lub obiekty, aby sprostać ewoluującym potrzebom i prośbom. |
| Dostawa i obsługa | Śledzimy, monitorujemy i wdrażamy zmiany, aby stale poprawiać wydajność dostaw i cele obsługi. |
| Zapewnienie jakości | Nasze zaangażowanie w jakość jest poparte certyfikacją stron trzecich zgodnie z światowej klasy standardem jakości ISO/TS 16949, oferując globalne rozróżnienie jakości na rynku OEM w produkcji i inżynierii. |
"Wspieramy naszych klientów, dostarczając innowacyjne, opłacalne, inżynieryjne rozwiązania, prototypy, komponenty i zespoły, umożliwiając naszym partnerom biznesowym osiągnięcie wyższych wyników finansowych i wzrostu jakości."
| Możliwości | Frezowanie CNC, Tokarka CNC/Toczenie, Toczenie CNC z narzędziami napędzanymi Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD, itp. |
| Wydajność sprzętu | 25 zestawów frezarek CNC 3/4 osi, 30 zestawów tokarek CNC, 30 zestawów małych tokarek CNC (automatycznych), 1 zestaw maszyny do polerowania o dużej prędkości przepływu |
| Tolerancja | 0,01~0,05 mm |
| Możliwości | Tłoczenie progresywne/czterostronne, gwintowanie w matrycy |
| Wydajność prasy | 10 do 250 ton, 40 zestawów pras |
| Dostępne materiały | Aluminium 5052, stal węglowa, SPCC, stal walcowana na gorąco/zimno; hartowane stale, mosiądz/miedź, itp. |
| Obróbka powierzchni | Anodowane, galwanizowane, malowane proszkowo, gratowanie, obróbka cieplna, utlenione, polerowanie lustrzane, itp. |
| Tolerancja | 0,05~0,1 mm |
| Możliwości | Śruby, nakrętki, wkręty, podkładki, nity, itp. Dostępne standardowe i niestandardowe elementy złączne |
| Wydajność sprzętu | 60 zestawów maszyn |
| Dostępne materiały | Stal węglowa, stal nierdzewna, mosiądz/miedź, aluminium, itp. |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja, anodowanie, szlifowanie, powlekanie, gratowanie, obróbka cieplna, utlenianie, itp. |
| Tolerancja | 0,05~0,1 mm |
| Możliwości | Sprężyna ściskana, sprężyna gięta drutem/hak; sprężyna skrętna, sprężyna rozciągana, sprężyna spiralna, sprężyna baterii, itp. |
| Wydajność prasy | 18 zestawów maszyn |
| Dostępne materiały | Stal sprężynowa, stal, stal nierdzewna, drut fortepianowy lub inne dostępne materiały |
| Obróbka powierzchni | Anodowane, galwanizowane, szlifowanie, powlekanie, gratowanie, obróbka cieplna, utlenione, itp. |
| Tolerancja | 0,05~0,1 mm |
| Średnica drutu | 0,004" (0,1 mm) do 6,0" (6,0 mm) |
3-7 dni dla próbek; 5-25 dni dla towarów partiami.
Ochrona zysków naszych klientów jest główną kulturą naszej fabryki, a my współpracujemy z klientami w celu ciągłego doskonalenia naszej obsługi posprzedażnej.
Produkujemy różnorodne wyroby sprzętowe, w tym standardowe elementy, takie jak śruby, podkładki, wały i sprężyny, a także produkty niestandardowe, takie jak części tłoczone, części toczone i frezowane CNC oraz części tokarskie. Wszystkie produkty są produkowane zgodnie z próbkami lub rysunkami klienta.
Jesteśmy profesjonalnym producentem sprzętu z ponad 10-letnią historią. Posiadamy własną fabrykę z kompletnym sprzętem do produkcji sprzętu i profesjonalnymi inżynierami, którzy produkują doskonałe produkty zgodnie z wymaganiami klienta.