| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | CN¥27.30/pieces >=100 pieces |
| Standaard Verpakking: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Levertijd: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100000 stks/dag |
| Roestvrij staal | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Staal | Koolstofstaal, matrijzenstaal, C.R.S |
| Aluminiumlegering | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Messing legering | 3602, 2604, H59, H62, koper, fosforbrons |
| Kunststof | Nylon, PP, POM |
| Financiële stabiliteit | Winstgevend en duurzaam door marktverspreiding en conservatief bedrijfsbeheer sinds 2000 |
| Ontwerp & Engineering | Innovatieve kostenbesparende opties en waarde-engineered oplossingen |
| Flexibiliteit | Aanpassen van systemen en processen om aan de behoeften van de klant te voldoen |
| Levering & Service | Continue verbetering van leveringsprestaties en klantenservice |
| Kwaliteitscertificering | ISO/TS 16949:2002 gecertificeerd voor wereldklasse kwaliteitsnormen |
| Capaciteiten | CNC frezen, CNC draaien/draaien, CNC draaien met aangedreven gereedschap, Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD, meerassige vliegtuigbewerking |
| Apparatuur | 25 sets 3/4-assige CNC-freesmachines, 30 sets CNC-draaibanken/draaibanken, 30 sets kleine CNC-machines, 1 set polijstmachine met hoge stroomsnelheid |
| Tolerantie | 0,01-0,05 mm |
| Capaciteiten | Progressief/vierwegs stempelen, in-die tappen, professionele OEM/ODM gereedschaps-/matrijzenproductie |
| Perscapaciteit | 10 tot 250 ton, 40 sets stempelmachines |
| Materialen | Aluminium 5052, koolstofstaal, SPCC, warm/koudgewalst staal, gehard staal, messing/koper |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |
| Capaciteiten | Schroeven, moeren, bouten, ringen, klinknagels - standaard en aangepaste bevestigingsmiddelen |
| Apparatuur | 60 sets schroefproductiemachines |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |
| Capaciteiten | Drukveren, draadbuigvormveren/haken, torsieveren, trekveren, spiraalveren, batterijveren |
| Apparatuur | 18 sets CNC-veer machines |
| Draaddiameter | 0,004" (0,1 mm) tot 6,0" (6,0 mm) |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |