| MOQ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | CN¥0.684-13.62/pieces |
| Τυπική συσκευασία: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Προθεσμία παράδοσης: | Διαπραγματευτείτε με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 100000 τμχ/ημέρα |
| Διαθέσιμα υλικά | Ανοξείδωτος χάλυβας: 303, 304, 316, 412, 201, 202 κ.λπ. Χάλυβας: Χάλυβας άνθρακα, χάλυβας μήτρας, C.R.S κ.λπ. Κράμα αλουμινίου: 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 κ.λπ. Κράμα ορείχαλκου: 3602, 2604, H59, H62, χαλκός, φωσφορούχος μπρούντζος κ.λπ. Πλαστικό: Νάιλον, PP, POM κ.λπ. Άλλα υλικά διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
| Επιφανειακές επεξεργασίες | Ανοδίωση, στίλβωση, βαφή πούδρας, παθητικοποίηση, αμμοβολή, επινικέλωση, επιψευδαργύρωση, επιχρωμίωση, θερμική επεξεργασία, οξείδωση, λογότυπο χαραγμένο με λέιζερ |
| Διαδικασίες κατεργασίας | Τόρνευση CNC, φρεζάρισμα CNC, εργασίες τόρνου CNC |
| Εξοπλισμός παραγωγής | Μηχανές διάτρησης CNC, φρέζες CNC, τόρνοι CNC, κέντρα κατεργασίας CNC, αυτόματοι τόρνοι, γραμμική κοπή, μηχανές λείανσης |
| Εφαρμογές βιομηχανίας | Ηλεκτρονικά, αυτοκινητοβιομηχανία, ηλεκτρικές συσκευές, ηλεκτρικά μηχανήματα, παιχνίδια, ιατρική περίθαλψη, ανταλλακτικά μετάλλων, κουτιά ηχείων, έπιπλα, εξοπλισμός γυμναστικής και άλλες βιομηχανίες |
| Οικονομική σταθερότητα | Κερδοφόρα και βιώσιμη μέσω διαφοροποίησης της αγοράς και συντηρητικής επιχειρηματικής διαχείρισης από το 2000 |
| Αριστεία σχεδιασμού & μηχανικής | Καινοτόμες επιλογές μείωσης κόστους και λύσεις μηχανικής αξίας |
| Ευελιξία & Προσαρμογή | Συνεχής βελτίωση συστημάτων και διαδικασιών για την κάλυψη των αναγκών των πελατών |
| Παράδοση & Εξυπηρέτηση | Παρακολούθηση και παρακολούθηση της απόδοσης παράδοσης με στόχους συνεχούς βελτίωσης |
| Διασφάλιση ποιότητας | Πιστοποίηση ISO/TS 16949:2002 με δέσμευση για πρότυπα κατασκευής παγκόσμιας κλάσης |
| Δυνατότητες | Φρεζάρισμα CNC, τόρνος/στροφή CNC, στροφή CNC με ζωντανά εργαλεία, SolidWorks, STEP, IGS, AutoCAD, κατεργασία αεροσκαφών πολλαπλών αξόνων |
| Χωρητικότητα εξοπλισμού | 25 σετ φρεζών CNC 3/4 αξόνων, 30 σετ τόρνων/στροφών CNC, 30 σετ μικρών μηχανών CNC (αυτόματοι τόρνοι), 1 σετ μηχανής στίλβωσης υψηλής ταχύτητας ροής |
| Ανοχή | 0,01-0,05mm |
| Δυνατότητες | Προοδευτική/τετραπλής στροφής, κοπή εντός μήτρας, SolidWorks, STEP, IGS, AutoCAD, επαγγελματική κατασκευή εργαλείων/καλουπιών OEM/ODM |
| Χωρητικότητα πρέσας | 10 έως 250 τόνοι, 40 σετ μηχανών πρέσας |
| Διαθέσιμα υλικά | Αλουμίνιο 5052, χάλυβας άνθρακα, SPCC, χάλυβας θερμής/ψυχρής έλασης, σκληρυμένοι χάλυβες, ορείχαλκος/χαλκός |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανοδιωμένο, επιμετάλλωση, βαφή πούδρας, αφαίρεση γρεζιών, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένο, καθρεπτοειδής στίλβωση |
| Ανοχή | 0,05-0,1mm |
| Δυνατότητες | Βίδες, παξιμάδια, μπουλόνια, ροδέλες, πριτσίνια - τυποποιημένοι και μη τυποποιημένοι προσαρμοσμένοι συνδετήρες |
| Χωρητικότητα εξοπλισμού | 60 σετ μηχανών κατασκευής βιδών |
| Διαθέσιμα υλικά | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος χάλυβας, ορείχαλκος/χαλκός, αλουμίνιο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Επιμετάλλωση, ανοδίωση, λείανση, επίστρωση, αφαίρεση γρεζιών, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένο |
| Ανοχή | 0,05-0,1mm |
| Δυνατότητες | Ελατήριο συμπίεσης, ελατήριο κάμψης σύρματος/άγκιστρο, ελατήριο στρέψης, ελατήριο επέκτασης, ελατήριο σπείρας, ελατήριο μπαταρίας |
| Χωρητικότητα πρέσας | 18 σετ μηχανών ελατηρίων CNC |
| Διαθέσιμα υλικά | Σύρμα ελατηρίου, σύρμα χάλυβα, σύρμα ανοξείδωτου χάλυβα, μουσικό σύρμα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανοδιωμένο, επιμετάλλωση, λείανση, επίστρωση, αφαίρεση γρεζιών, θερμική επεξεργασία, οξειδωμένο |
| Ανοχή | 0,05-0,1mm |
| Διάμετρος σύρματος | 0,004" (0,1mm) έως 6,0" (6,0mm) |