| مقدار تولیدی: | 1000 عدد |
| قیمت: | CN¥0.684-13.62/pieces |
| بسته بندی استاندارد: | بر اساس نیاز مشتری مذاکره کنید |
| دوره تحویل: | بر اساس نیاز مشتری مذاکره کنید |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 100000 قطعه در روز |
| مواد موجود | فولاد ضد زنگ: 303، 304، 316، 412، 201، 202 و غیره فولاد: فولاد کربن، فولاد مر، CRS و غیره آلیاژ آلومینیوم: 6061، 6063، 5052، 2017، 7075 و غیره آلیاژ مس: 3602، 2604، H59، H62، مس، فسفر برنز و غیره پلاستیک: نایلون، PP، POM و غیره سایر مواد در صورت درخواست در دسترس است |
| درمان سطح | آنودیزه کردن، پولیش کردن، پوشش پودری، پاسیویاسیون، شنباشی، نیکل کردن، روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی روی |
| فرایندهای ماشینکاری | چرخاندن CNC، فرش CNC، کار با چرخ CNC |
| تجهیزات تولید | ماشین های سنگ شکن CNC، ماشین های آسیاب CNC، ماشین های چرخاندن CNC، مراکز ماشینکاری CNC، چرخ های خودکار، ماشین های برش خطی، ماشین های آسیاب |
| کاربردهای صنعتی | لوازم الکترونیکی، خودرو، لوازم الکتریکی، ماشین آلات الکتریکی، اسباب بازی، درمان پزشکی، قطعات فلزی، جعبه های بلندگو، مبلمان، تجهیزات ورزشی و سایر صنایع |
| ثبات مالی | سودآور و پایدار از طریق تنوع بازار و مدیریت محافظه کارانه کسب و کار از سال 2000 |
| طراحی و مهندسی عالی | گزینه های نوآورانه کاهش هزینه و راه حل های مهندسی ارزش |
| انعطاف پذیری و سازگاری | بهبود مستمر سیستم ها و فرآیندهای برای پاسخگویی به نیازهای مشتری |
| تحویل و خدمات | پیگیری و نظارت بر عملکرد تحویل با اهداف بهبود مستمر |
| تضمین کیفیت | گواهینامه ISO/TS 16949:2002 با تعهد به استانداردهای تولید در سطح جهانی |
| توانایی ها | فرش CNC، چرخ CNC، چرخ CNC با ابزار زنده، SolidWorks، STEP، IGS، AutoCAD، ماشین آلات چند محوری هواپیما |
| ظرفیت تجهیزات | 25 مجموعه 3/4 محور ماشین های آسیاب CNC، 30 مجموعه ماشین آلات چرخ دار / چرخ CNC، 30 مجموعه ماشین آلات کوچک CNC (آتو چرخ) ، 1 مجموعه ماشین پولیش سرعت جریان بالا |
| تحمل | 0.01-0.05 میلی متر |
| توانایی ها | استمپلینگ پیشرفته/چهار گره ای، چاپ در قالب، SolidWorks، STEP، IGS، AutoCAD، تولید حرفه ای ابزار OEM / ODM / قالب |
| ظرفیت فشار | 10 تا 250 تن، 40 مجموعه ماشین های چاپی |
| مواد موجود | آلومینیوم 5052، فولاد کربن، SPCC، فولاد گرم/سرد، فولادی سخت، مس/برنج |
| درمان سطح | آنودیزه، پوشش پودری، پاک کردن، درمان حرارتی، اکسید، پولیش آینه |
| تحمل | 0.05-0.1mm |
| توانایی ها | پیچ ها، مغز ها، بولت ها، شلوارها، نیت ها - لوازم اتصال استاندارد و غیر استاندارد سفارشی |
| ظرفیت تجهیزات | ۶۰ مجموعه ماشین آلات ساخت پیچ |
| مواد موجود | فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، مس/برنج، آلومینیوم |
| درمان سطح | پوشش، آنودیزه شدن، خرد کردن، پوشش، پاکسازی، درمان حرارتی، اکسید شدن |
| تحمل | 0.05-0.1mm |
| توانایی ها | بهار فشرده سازی، بهار خم شدن سیم، بهار چرخش، بهار تمدید، بهار مارپیچی، بهار باتری |
| ظرفیت فشار | 18 مجموعه از ماشین های بهار CNC |
| مواد موجود | سیم فولادی، سیم فولادی، سیم فولادی، سیم موسیقی |
| درمان سطح | آنودیزه شده، پوشش داده شده، خرد شده، پوشش داده شده، پاکسازی، درمان حرارتی، اکسید شده |
| تحمل | 0.05-0.1mm |
| قطر سیم | 0.004" (0.1mm) تا 6.0" (6.0mm) |