| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | CN¥0.684-6.78/pieces |
| Standaard Verpakking: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Levertijd: | Onderhandel op basis van de behoeften van de klant |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100000 stks/dag |
| Materiaal | 304 Roestvrij Staal |
| Diameter | 5,5 mm |
| Oppervlakteafwerking | Gekarteld |
| Productieproces | CNC Automatische Draaibank |
| Roestvrij Staal | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Staal Legeringen | Koolstofstaal, matrijzenstaal, C.R.S |
| Aluminium Legeringen | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Messing & Koper | 3602, 2604, H59, H62, fosforbrons |
| Kunststoffen | Nylon, PP, POM |
| Primaire Processen | CNC draaien, CNC frezen, CNC draaibanken |
| Productieapparatuur | CNC ponsmachines, freesmachines, draaibanken, bewerkingscentra, automatische draaibanken, lineaire snijmachines, slijpmachines |
| Mogelijkheden | CNC frezen, CNC draaibanken/draaien, meerassige vliegtuigbewerking |
| Apparatuur | 25 sets 3/4-assige CNC freesmachines, 30 sets CNC draaibanken/draaimachines, 30 sets kleine CNC automatische draaibanken |
| Tolerantie | 0,01-0,05 mm |
| Mogelijkheden | Progressief/fourslide stempelen, in-die tappen, OEM/ODM gereedschappen/mallen |
| Perscapaciteit | 10 tot 250 ton, 40 sets stempelmachines |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |
| Producten | Schroeven, moeren, bouten, ringen, klinknagels (standaard en op maat) |
| Apparatuur | 60 sets schroefproductiemachines |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |
| Producten | Drukveren, draadbuigveren, torsieveren, verlengveren, spiraalveren, batterijveren |
| Apparatuur | 18 sets CNC veermachines |
| Draaddiameter | 0,004" (0,1 mm) tot 6,0" (6,0 mm) |
| Tolerantie | 0,05-0,1 mm |