| MOQ: | 1000szt |
| Cena £: | CN¥0.684-6.78/pieces |
| Standardowe opakowanie: | Negocjuj w oparciu o potrzeby klienta |
| Okres dostawy: | Negocjuj w oparciu o potrzeby klienta |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 100000 sztuk/dzień |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Średnica | 5.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Wyrzucony |
| Proces produkcji | Automatyczne przetwórnie CNC |
| Stal nierdzewna | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Stopy stali | Stal węglowa, stalowa, CRS |
| Stopy aluminium | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Miedź i miedź | 3602, 2604, H59, H62, fosfor brązu |
| Pozostałe materiały | Nylon, PP, POM |
| Procesy pierwotne | Obrót CNC, frezowanie CNC, obróbka CNC |
| Sprzęt produkcyjny | Maszyny do drukowania CNC, frezarki, maszyny do obróbki, centra obróbki, obrotowe automatyczne, maszyny do cięcia liniowego, szlifowania |
| Zdolności | Obróbka CNC, obrabialnia CNC, obróbka wieloosiowa samolotów |
| Wyposażenie | 25 zestawów 3/4 osi frezarek CNC, 30 zestawów maszyn obróbkowych CNC, 30 zestawów małych automatycznych maszyn obróbkowych CNC |
| Tolerancja | 00,01 - 0,05 mm |
| Zdolności | Stampowanie progresywne/czterospłaszczkowe, wciskanie w matrycy, narzędzia/formy OEM/ODM |
| Pojemność prasy | Od 10 do 250 ton, 40 zestawów maszyn do pieczętowania |
| Tolerancja | 00,05-0,1 mm |
| Produkty | Śruby, orzechy, śruby, pręty, nitki (standardowe i niestandardowe) |
| Wyposażenie | 60 zestawów maszyn do produkcji śrub |
| Tolerancja | 00,05-0,1 mm |
| Produkty | Sprężyny kompresyjne, sprężyny z gięciem drutu, sprężyny torsyjne, sprężyny przedłużające, sprężyny spiralne, sprężyny akumulatorowe |
| Wyposażenie | 18 zestawów sprężynowych maszyn CNC |
| Średnica drutu | 0.004" (0,1 mm) do 6,0" (6,0 mm) |
| Tolerancja | 00,05-0,1 mm |