| Adedi: | 1000 adet |
| Fiyat: | CN¥0.684-6.78/pieces |
| Standart Paketleme: | Müşteri ihtiyaçlarına göre pazarlık yapın |
| Teslim süresi: | Müşteri ihtiyaçlarına göre pazarlık yapın |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | 100000 pc/gün |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
| Çapraz | 5.5mm |
| Yüzey Dönüşümü | Çırpınmış |
| Üretim süreci | CNC Otomatik Döner |
| Paslanmaz çelik | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Çelik alaşımları | Karbon çelik, ölçekli çelik, CRS |
| Alüminyum alaşımları | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Bakır ve Bakır | 3602, 2604, H59, H62, fosfor bronz |
| Plastik | Nylon, PP, POM |
| Birincil Süreçler | CNC dönüştürme, CNC frezeleme, CNC torna işlemleri |
| Üretim ekipmanları | CNC delme makineleri, freze makineleri, dönme makineleri, işleme merkezleri, otomatik tornalar, doğrusal kesim makineleri, öğütme makineleri |
| Yetenekler | CNC frezeleme, CNC torna/dönerleme, çok eksenli uçak işleme |
| Ekipman | 25 set 3/4 eksenli CNC freze makineleri, 30 set CNC torna makineleri, 30 set küçük CNC otomatik torna makineleri |
| Dayanıklılık | 0.01-0.05mm |
| Yetenekler | Progressive/four-slide damgalama, ölçekli damgalama, OEM/ODM aletleri/kalıpları |
| Basın Kapasitesi | 10 ila 250 ton, 40 set damgalama makinesi |
| Dayanıklılık | 0.05-0.1mm |
| Ürün | Vuruşlar, fındıklar, cıvatalar, seriler, çiviler (standart ve özel) |
| Ekipman | 60 set vida üretme makinesi |
| Dayanıklılık | 0.05-0.1mm |
| Ürün | Sıkıştırma yayları, tel bükme yayları, torsiyon yayları, uzatma yayları, spiral yaylar, pil yayları |
| Ekipman | 18 set CNC yay makineleri |
| Tel çapı | 0.004" (0.1mm) - 6.0" (6.0mm) |
| Dayanıklılık | 0.05-0.1mm |