| Adedi: | 1000 adet |
| Fiyat: | CN¥0.8208/pieces 1000-4999 pieces |
| Standart Paketleme: | Müşteri ihtiyaçlarına göre pazarlık yapın |
| Teslim süresi: | Müşteri ihtiyaçlarına göre pazarlık yapın |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | 100000 pc/gün |
| Paslanmaz çelik | 303, 304, 316, 412, 201, 202 |
| Çelik | Karbon çelik, ölçekli çelik, CRS |
| Alüminyum alaşımı | 6061, 6063, 5052, 2017, 7075 |
| Bakır Alaşımı | 3602, 2604, H59, H62, bakır, fosfor bronz |
| Plastik | Nylon, PP, POM ve diğer mevcut malzemeler |
| Yetenekler | CNC frezeleme, CNC torna/dönüştürme, Canlı aletlerle CNC dönüştürme |
| Tasarım Yazılımı | Solidworks, STEP, IGS, AutoCAD |
| Ekipman Kapasitesi | 25 set 3/4 Eksenli CNC Dökme, 30 set CNC Döner / Dönüştürme Makineleri, 30 set Küçük CNC (Auto Döner) Makineleri, 1 set Yüksek Akış Hızlı Polonya Makinesi |
| Dayanıklılık | 0.01~0.05mm |
| Yetenekler | İlerici / Dört kaydırma damgalama, ölçekli damgalama |
| Basın Kapasitesi | 10 ila 250 ton, 40 set damgalama makinesi |
| Kullanılabilir Malzemeler | Alüminyum 5052, Karbon Çelik, SPCC, Sıcak/Soğuk Çelik; Sertleştirilmiş Çelik, Bakır/Bakır |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, kaplama, toz kaplama, kabuk çıkarma, ısı işleme, oksitlenme, ayna cilalama |
| Dayanıklılık | 0.05 ~ 0.1mm |
| Yetenekler | vidalar, fındıklar, vidalar, yıkayıcılar, çiviler - standart ve özel bağlayıcılar mevcuttur |
| Ekipman Kapasitesi | 60 set makine |
| Kullanılabilir Malzemeler | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Bakır/Bakır, Alüminyum |
| Yüzey Tedavisi | Plakasyon, anodizasyon, öğütme, kaplama, kabuk çıkarma, ısı işleme, oksitlenme |
| Dayanıklılık | 0.05 ~ 0.1mm |
| Yetenekler | Sıkıştırma yayı, tel bükme form yayı/kanca; Torsion yayı, uzatma yayı, spiral yayı, pil yayı |
| Basın Kapasitesi | 18 set makine |
| Kullanılabilir Malzemeler | Yaylı çelik, çelik, paslanmaz çelik, müzik tel veya diğer mevcut malzeme |
| Yüzey Tedavisi | Anodlaştırılmış, kaplama, öğütme, kaplama, kabuk çıkarma, ısı işlemesi, oksitlenmiş |
| Dayanıklılık | 0.05 ~ 0.1mm |
| Tel çapı | 0.004" (0.1mm) - 6.0" (6.0mm) |